Apartamenty Niemcewicza – prestiżowe apartamenty w Warszawie

Apartamenty Niemcewicza – prestiżowe apartamenty w Warszawie

Apartamenty Niemcewicza położone są na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Warszawy, Starej Ochocie. Otaczająca je spokojna i cicha okolica, kameralna atmosfera oraz znajdujące się nieopodal centrum miasta czynią lokalizację, w której znajdują się apartamenty za jedną z najbardziej pożądanych. W celu zapewnienia przyszłym mieszkańcom prywatności oraz pełnego poczucia bezpieczeństwa, wejścia zaprojektowano od strony pasażu. Zdecydowanie sprawia to, że Apartamenty Niemcewicza są godną uwagi inwestycją.

Informacje ogólne

Inwestorem Apartamentów Niemcewicza jest polska firma Napollo, która jest członkiem Polskiego Związku Firm Deweloperskich i Polskiej Rady Centrów Handlowych. Wszystkie inwestycje, których podejmuje się firma można uznać za pewne i ponadczasowe. Wyróżnia je nie tylko elegancki, a zarazem prosty wygląd czy wysoki standard wykonania, ale także miejsce położenia – lokalizacje zawsze są dogodne, pełne zieleni i świeżego powietrza.

Prestiżowe Apartamenty Niemcewicza to inwestycja nawiązująca wyglądem do stylistyki przedwojennej kamienicy. W ofercie sprzedaży dostępne są 54 nowoczesne i komfortowe mieszkania o zróżnicowanym metrażu i ilości pokoi, natomiast parter został przeznaczony na lokale usługowe. Wysokość pomieszczeń 2,78 m optycznie je powiększa i ułatwia aranżację wnętrza, a cichobieżne windy oraz doskonała akustyka zapewnia mieszkańcom spokój i pełen komfort życia.

Apartamenty Niemcewicza łączą!

Ze względu na fakt, że położone są one nieopodal samego serca miasta, a także cechuje je typowo sąsiedzka atmosfera, inwestycję można uznać za doskonały łącznik – zarówno pod względem społecznym, jak również kulturalnym. Jest to doskonały adres nie tylko dla osób ceniących intymną atmosferę, która sprzyja wypoczynkowi i odetchnięciu od zgiełku miasta, ale także ceniących sobie czas i wygodę.

Na uwagę zasługuje także możliwość łączenia ze sobą mieszkań, co jest doskonałą opcją dla osób ceniących sobie przestrzeń lub chcących stworzyć mieszkanie wielopokoleniowe.

Dodaj komentarz