Właśnie udało Ci się skończyć remont?

Właśnie udało Ci się skończyć remont?

Właśnie udało Ci się skończyć remont? Przeprowadzasz się do nowego mieszkania? Gratulujemy!

Jednak zakończenie remontu to nie koniec problemów. Niestety tego typu przedsięwzięcia, nawet najlepiej zaplanowane, generują bardzo dużo zabrudzeń takich jak plamy po farbach, resztki taśm, folie, zanieczyszczenia po gładziach i tynkach. Zanim zaczniemy cieszyć się nowymi wnętrzami w pierwszej kolejności należy uporać się bałaganem panującym w naszym mieszkaniu. Z większością z nich możemy poradzić sobie sami, pamiętając tylko aby sprzątanie zaczynać od najwyższych partii stopniowo kierując się ku dołowi. Unikniemy w ten sposób kilkukrotnego czyszczenia tych samych powierzchni. Pracę znacznie ułatwi nam używanie specjalistycznych płynów, choć warto zwrócić uwagę do jakich materiałów się nadają. Warto wybierać te, które są przeznaczone do delikatnych powierzchni aby nie uszkodzić parapetów, listew lub ram okien. Podstawą jest również odkurzanie, dzięki któremu pył nie będzie utrudniał nam porządkowania. Kurz jest nieodłącznym elementem remontu, powstaje chociażby przy cięciu płytek, szpachlowaniu. Sprzątanie mieszkań nigdy nie zaczynamy od mycia na mokro, ponieważ wówczas kurz zamieni się w błoto, które zdecydowanie gorzej usunąć! Dobrym pomysłem będzie wypożyczenie specjalistycznego odkurzacza budowlanego, ponieważ te do codziennego użytku mogą nie podołać zadaniu. Stosując się do tych zasad sprzątanie powinno pójść nam znacznie sprawniej.

Prawdziwy problem pojawia się dopiero wtedy, gdy nie mamy jak przewieźć naszych sprzętów lub, gdy zostało nam mnóstwo gruzu, starych mebli lub innych odpadów wielkogabarytowych? Posprzątanie tego samemu niestety jest procesem ciężkim, pracochłonnym i często sami w pojedynkę nie jesteśmy w stanie sobie z tym poradzić.

Może wówczas warto zdecydować się na usługi profesjonalnej firmy?

Jeżeli nie lubisz tracić czasu, serdecznie zapraszamy do nas!

Nasza firma działa na terenie Gdańska i Gdyni, zajmujemy się profesjonalne sprzątanie mieszkań po remontach i pomocą przy przeprowadzkach.

Co powoduje, że warto podjąć z nami współpracę? Przede wszystkim stawiamy na indywidualne podejście do klienta, cechuje nas elastyczność. Posiadamy wieloletnie doświadczenie poparte zadowoleniem naszych klientów oraz niezbędny sprzęt wysokiej klasy do wykonywania naszej pracy.

Skorzystanie z pomocy firmy zewnętrznej ma spore zalety. Przede wszystkim oszczędność czasu. Z nami przeprowadzka jak i sprzątanie po remontach może być szybkie jak i bezproblemowe.

Dodaj komentarz