Skup książek – Poznań – gdzie znaleźć miejsce dla starych książek?

Skup książek – Poznań – gdzie znaleźć miejsce dla starych książek?

Częste czytanie książek pobudza naszą wyobraźnię, zwiększa zakres słownictwa, poszerza intelektualne horyzonty, a przy tym zmienia nasz światopogląd czy myśli. Wraz z kształtowaniem na wyższy poziom zmieniamy się – podobnie jak nasze upodobania literackie. Dawniej uwielbiane książki zostają z czasem zastąpione poważniejszymi, adekwatnymi do wieku. I tu pojawia się problem: co zrobić z nieczytanymi książkami w dobrym stanie? Podpowiadamy!

Podaruj książce drugie życie – niech ktoś inny czerpie radość z czytania

Aby zrobić miejsce dla nowych książek, musimy pozbyć się starych, nieużywanych pozycji literackich. Ciężkim grzechem byłoby jednak wyrzucać dobre książki, dlatego warto poszukać dla nich miejsca w okolicznym antykwariacie lub skupie książek. U części osób konieczność osobistego odwiedzenia antykwariatu budzi jednak niechęć – dlatego warto zainteresować się internetowym skupem książek.

SkupSzop to internetowy skup książek – Poznań, działający nie tylko w stolicy województwa wielkopolskiego, ale na terenie całej Polski. Bez większego problemu możesz sprzedać swoje książki na SkupSzop.pl i cieszyć się większą ilością miejsca na nową literaturę – bez względu na to, gdzie mieszkasz.

Wystarczy, że po wejściu na stronę przejdziesz w zakładkę „sprzedaj książki”, gdzie podasz trzynastocyfrowy kod ISBN. Kod ISBN książki znajdziesz nad kodem kreskowym. Warto przy tym pamiętać, że SkupSzop.pl zainteresowany jest wyłącznie kupnem książek wydanych po 2005 roku – nie dotyczy to jednak podręczników szkolnych oraz akademickich.

Co wpływa na zaproponowaną cenę książki? Skup książek – Poznań

Podanie kodu ISBN umożliwia uzyskanie wstępnych informacji dotyczących sprzedaży książki. Po pierwsze będziesz wiedział, czy SkupSzop jest zainteresowany odkupieniem od Ciebie książki. Po drugie zostanie Ci zaproponowana cena, jaką możesz za nią uzyskać. Cena za Twoją książkę zostanie wyliczona na podstawie różnych czynników. Brane pod uwagę są m.in.:

– aktualna cena rynkowa;

– aktualne zapotrzebowanie na książkę;

– aktualny stan magazynowy SkupSzop.

Warto przy tym wiedzieć, że czynniki te zmieniają się dynamicznie, dlatego zaproponowana cena obowiązuje na dzień składania oferty. Pieniądze za książki otrzymasz po weryfikacji zawartości wysłanej paczki – czas ten zajmuje od 1 do 5 dni. Jeśli książki będą w dobrym stanie, pieniądze otrzymasz w ciągu 24 godzin (licząc po weryfikacji). O wypłacie środków zostaniesz poinformowany SMS-em.

Dodaj komentarz