Dlaczego warto zainwestować w drzwi loftowe?

Dlaczego warto zainwestować w drzwi loftowe?

Drzwi loftowe spełniają kilka funkcji – oddzielają przestrzeń i wyznaczają różne strefy w pomieszczeniu, zapewniają prywatność od dźwięków oraz wzroku współmieszkańców czy klientów, a przede wszystkim są niezwykle dekoracyjnym elementem. Jakie moduły warto rozważyć przy podejmowaniu decyzji zakupowych i gdzie warto je zastosować?

Drzwi loftowe do wnętrz w stylu industrialnym

Nonszalancki, minimalistyczny, przywodzący na myśl stylistykę dawnych fabryk i zakładów rzemieślniczych, a przede wszystkim niezwykle funkcjonalny – właśnie taki jest styl loft, nazywany również industrialnym. Coraz więcej osób, które remontują dom mieszkalny bądź otwierają nowy lokal usługowy decydują się właśnie na tę aranżację. Dlaczego?

Styl loftowy daje wrażenie dużej przestrzenności, świetnie wygląda w połączeniu z bujną, domową roślinnością, a elementy architektoniczne, które się na niego składają są wykonane z trwałych, wysokiej jakości surowców. Ścianki, okna i drzwi loftowe to jedne z najbardziej charakterystycznych dodatków.

Drzwi loftowe szklane – charakterystyka produktu

Drzwi loftowe szklane składają się z grubej płyty wykonanej z hartowanego szkła, które dodatkowo może przejść proces laminacji. Polega on na łączeniu ze sobą dwóch tafli szkła za pomocą specjalnej folii UV, dzięki temu nawet jeśli dojdzie do stłuczenia drzwi – drobne ostre fragmenty zostaną przyklejone do folii i nie rozbryzgną się na małe kawałeczki po pomieszczeniu.

Niektóre moduły drzwi wewnętrznych loftowych są wyposażone w taflę dźwiękoszczelną, która jeszcze lepiej tłumi pomieszczenie. Ten wariant szczególnie dobrze sprawdzi się jako element sypialni.

Drzwi loftowe montuje się na metalowych, solidnych okuciach. Szkło może występować w wersji transparentnej, lustrzanej bądź mlecznej. Produkt ten świetnie sprawdzi się w nowoczesnych przestrzeniach biurowych, domach rodzinnych czy lokalach usługowych, na przykład gastronomicznych czy z branży beauty.

Drzwi loftowe najwyższej jakości – inwestycja na lata

Drzwi loftowe to ponadczasowy wybór, który nie wyjdzie z mody przez długie lata, a w dodatku będzie świetnie współgrał z rozmaitymi aranżacjami. To sprawia, że element ten świetnie nada się do punktów usługowych, gdzie na pierwszym planie powinna być oferta sklepu, a także eleganckich przestrzeniach biurowych czy domach w stylu minimalistycznym.

Postaw na produkt, który wyróżnia się wysoką jakością komponentów i dbałością o każdy szczegół. Właśnie takie są drzwi loftowe od marki Icon Concept, która tworzy aranżacje na zamówienie klientów, a także troszczy się o solidny montaż. Sprawdź dotychczasowe realizacje i wybierz moduł dla siebie.

Dodaj komentarz