Inwestycja Nowe Południe 2: nowoczesne mieszkania w dogodnej lokalizacji!

Inwestycja Nowe Południe 2: nowoczesne mieszkania w dogodnej lokalizacji!

Nie ulega wątpliwości, że Mokotów jest tą dzielnicą Warszawy, która charakteryzuje się niepowtarzalnym klimatem, dużą ilością zieleni, a także atrakcji, które oferuje stolica: galerie handlowe, restauracje, kina, siłownie i wiele innych. To właśnie tutaj powstaje inwestycja Nowe Południe 2. Czym jest? Jak wygląda? Gdzie dokładnie się znajduje? Odpowiedzi na wszystkie te pytania (i wiele innych!) znajdują się w poniższym artykule!

Inwestycja Nowe Południe 2: lokalizacja

Nowe Południe 2 jest inwestycją, która powstanie przy ulicy Śródziemnomorskiej 37, w południowej części Stegien. Nowe Południe 2 będzie budynkiem wielorodzinnym położonym w niesamowicie dogodnej lokalizacji. Tuż obok znajdują się aleja Wilanowska oraz aleja Sikorskiego, a więc drogi do samego centrum miasta. Stacja Metro Wilanowska również umożliwi mieszkańcom szybkie dotarcie do wielu miejsc w mieście, a rozwinięta sieć ścieżek rowerowych zapewni dogodne trasy, po których będzie można poruszać się rowerem.

Charakter inwestycji: mieszkania i nie tylko

Zieleń, otwarte, ale monitorowane osiedle, całodobowa ochrona to tylko niektóre z zalet inwestycji. Dostępnych do wyboru będzie 127 mieszkań, których powierzchnia wahać się będzie między 30 m kw a ponad 100 m kw. Wyższe kondygnacje zostaną przeznaczone na obszerniejsze mieszkania z dostępem do tarasu na dachu. Każde mieszkanie wyposażone zostanie w balkon, loggię czy taras, natomiast wybrane mieszkania na parterze będą oferowały mieszkańcom wejście do ogrodów.

Dwie kondygnacje podziemne zostaną przeznaczone jako miejsce na garaż z niezależnymi miejscami postojowymi, boksami rowerowymi czy tak zwanymi komórkami lokatorskimi.

Czy warto?

Atrakcyjna cena i dogodna lokalizacja to nie wszystko. Mieszkania inwestycji Nowe Południe 2 są oczywiście niesamowicie funkcjonalne, ale nie można zapominać o ich funkcji estetycznej. Są bardzo piękne i wywołują w mieszkańcach pozytywne doznania estetyczne. Umożliwiają obserwację życia Warszawy z zupełnie innej perspektywy, dając równocześnie okazję do korzystania z możliwości oferowanych przez stolicę. Warto!

1 Comment

Dodaj komentarz